Kauno Liberalai - Simonas Kairys

Kandidato į merus Simono Kairio programa

Kaune - kaip džiaze!

Pasisakau už atvirą ir kuriantį miestą. Kauną matau kaip laisve alsuojantį, drąsų ir inovatorišką. Kaune turi derėti skirtingos iniciatyvos, o čia ir dabar kuriama improvizacija leis išspręsti sudėtingiausias problemas ir iššūkius.

Kaune sukursime tokią aplinką, kurioje jaustųsi ne pasibaigusio sovietmečio pilkuma, o šiuolaikiško europietiško miesto alsavimas. Visur – nuo parkų, viešųjų erdvių, mokslo įstaigų aplinkos iki šaligatvių, pėsčiųjų takų ir savivaldybės teikiamų paslaugų.

Kaune slypi didžiulis kultūrinis užtaisas, akademinis potencialas bei didelės galimybės tapti ekonominio augimo centru.

  • Koncentruosimės į tų miesto teritorijų vystymą, kurios kurs darbo vietas, pritrauks investicijas. Kviesime talentus iš visos Lietuvos ir iš užsienio dirbti ir gyventi Kaune. Nepamiršime kauniečių, kurie gyvena emigracijoje.
  • Mokyklose veiks prailgintos dienos grupės, o darželių darbas vasarą nesibaigs. Užtikrinsime kokybiškus užsiėmimus vaikams, kol jų tėvai dirba. Sieksime, jog Kauno vaikams nereikėtų korepetitorių, o tėvams nerūpėtų neteisėtos rinkliavos ar „dovanėlės“.
  • Tobulinsime Daugiabučių kiemų tvarkymo programą, siekdami greitesnio proveržio kasdienėje daugiabučių kvartalų gyvenimo aplinkoje.
  • ,,Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ bei siekis modernizmo architektūrą įrašyti į UNESCO yra pagrindiniai Kauno tarptautiniai tikslai, kurie lemia tiek turistų srautus, tiek daro miestą įdomų ir išskirtinį. Užtikrinsime šių projektų sklandų įgyvendinimą.
  • Kaunas bus neabejotinas sporto infrastruktūros lyderis Lietuvoje, tiek kalbant apie didžiuosius objektus, tiek apie mažesnius – miestiečiams prieinamą sporto aikštynų tinklą prie mokyklų, esamų sporto bazių renovaciją. Skatinsime ne tik fizinį aktyvumą, bet ir sveiką sportavimą.
Simonas Kairys,
Kandidatas į Kauno merus
Simonas Kairys